Důležité informace

Co můžete ode mne očekávat?

Osobní přístup. Abstraktní, grafické, ilustrativní, watercolor tattoo čili akvarel, barevné i černobílé tetování. Láká mne fúze reálných a abstraktních prvků.
Návrhy dělám individuálně pro každého klienta po předchozí konzultaci.
Jednoduše – nastíníte motiv (více v odst. Co budu potřebovat vědět?) a já jej poté zpracuji dle svého citu.

Prosím, vybírejte svého tatéra s citem. Každý tatér má svůj specifický rukopis, který promítá chtě, nechtě do svého díla.
Proto se před samotným řešením budoucího motivu zaměřte také na portfolio tatéra a dle toho zvažte, který rukopis je Vašim smyslům nejbližší.

Co ode mne neočekávejte

Rasistické, nacistické a jiné extrémistické motivy. Bohužel pro každého může být extrém někde jinde. O motivech si tedy můžeme promluvit…
Netetuji v místech: genitálie, rty, oční víčka, jazyk, oční bulvy, prsty, dlaně, chodidla. Piercing, permanentní makeup – neprovádím.

Neaplikuji anestetika. Netetuji anestetizovanou kůži.

Jak se objednat?

Pokud budete chtít přijít na konzultaci ohledně motivu nebo termínu, je potřeba si domluvit schůzku dopředu.
Pokud budete chtít jenom drobné tetování, u kterého nebude nutná osobní konzultace, napište a můžeme si domluvit termín rovnou.
V případě, že jste z dálky, je možnost konzultace online.
Součástí konzultace (v případě, že se domluvíme na budoucím návrhu) je i záloha/skicovné.
Částku určuji dle velikosti a složitosti motivu 500 – 1000Kč. Částka se pak započítává do celé ceny. Pokud klient posílá peníze na účet, požaduji napsat do zprávy pro příjemce JMÉNO a ZÁLOHA.
Pokud se klient (z jakéhokoliv důvodu) nemůže dostavit, může si přesunout zálohu na jiný termín tetování. Přeložení je možné 2 dny před daným termínem (záloha nepropadá). Pokud se ovšem klient ozve na poslední chvíli či dokonce po termínu, záloha propadá a pro další termín je nutné zaplatit zálohu novou.
V případě, že již máte sjednanou konzultační schůzku a nemůžete se dostavit (z jakéhokoliv důvodu, ať už jste třeba našli dřívější termín někde jinde), PROSÍM, DEJTE MI VĚDĚT! Existují další zákazníci, kteří na konzultační termín čekají.
Rezervace termínu pro nezletilé je možná pouze při osobním předání zálohy rodičem, nebo zasláním na účet společně s vyplněným dokumentem Souhlas zákonného zástupce s tetováním. Dokument je k dostání ve studiu, či na žádost zašlu na Váš mail.

Pište na mail medusartattoo@gmail.com nebo na messenger.

Co budu potřebovat vědět?

  1. CO (téma tetování) – stačí hlavní myšlenka a základní prvky, není třeba zacházet do detailů, od toho je pak osobní konzultace.
  2. JAK (styl či technika, v jaké to chcete pojmout) – např. více abstraktně, barevně, v linkách, blackwork, dotwork. Neváhejte mi napsat, jsem vcelku pro vše, co se dá zpracovat osobitě. Napište i své oblíbené barvy. (Polynézii, ornamenty z Bravíčka, atd. po mě prosím nechtějte).
  3. KAM a JAK VELKÉ to chcete – myslete na to, že tetování potřebuje určitý prostor…
  4. OBRÁZEK – Můžete přiložit i několik málo obrázků pro inspiraci. Také i fotku místa (části těla), kde se bude tetovat (hlavně když už tam něco kolem máte), anebo pár obrázků pro inspiraci či upřesnění… Ale vždy s vědomím toho, že cizí motivy a kopie (a to ani svých vlastních prací) nedělám. Každé tetování by měl být originál!

Chceš-li cover-up, pošli foto toho, co už máš. Dodělávky cizích věcí po zvážení. Prosím, počítejte s tím, že předělávky jsou mnohem náročnější, než nová tetování! Vždy se budu se snažit Vám navrhnout optimální řešení. Nepočítejte však s tím, že z „vyrytého“ jména Vašeho bývalého či rozpitého mladicko-nerozvážného ornamentu o velikosti pěsti udělám jemnolistou květinku o velikosti pětikoruny 🙂 U těchto typů tetování ve většině případů požaduji osobní konzultaci, kterou je třeba domluvit vždy předem.

Čekací doba

Je různá, u větších věcí zpravidla nepřesahuje 1-2 měsíce. Momentálně však díky covidu stále doháním přesunuté termíny, čekací doba se tedy může lišit. Všeobecně pak také záleží hlavně na velikosti a složitosti připravovaného návrhu na míru. Dejte svému návrhu (a hlavně mně) čas. Není kam spěchat, tetování budete mít pak na celý život. Pokud chcete něco menšího, napište. Stává se, že potřebuji doplnit stav a kérku můžete mít třeba do týdne 🙂
Vzhledem k tomu, že návrhy, které tvořím jsou časově náročnější, připravuji je předem. Hotový návrh spolu ještě prokonzultujeme, uděláme případné úpravy a pak už můžeme tetovat.

Kde Medusa art tattoo najdete?

Studio najdete na adrese T.G. Masaryka 496, Frýdek-Místek (Frýdek), třetí patro (poznávací znamení – dole v budově je kohinoor).

Kolik mě to bude stát?

Startovací cena tetování je 1 700 Kč (ano i zeměkoule z dálky bude stát 1700,-kč). Dále se cena odvíjí od velikosti a složitosti motivu. Hrubý odhad ceny jsem schopna říci ve chvíli, kdy mi dáte informace 1.- 4. Po zhotovení návrhu už budeme mít reálnější pohled na částku.

Covery, předělávky, opravy, úpravy a dolaďování prací od jiných tatérů od 2000,-

Máte dárkové poukazy?

Ano. Částku si můžete určit. Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu ani poukaz samotný nelze směnit zpět za hotovost. Dárkový poukaz je platný, pokud nebyla vyčerpána jeho hodnota nebo neuplynula lhůta jeho použitelnosti. Dárkový poukaz lze použít i pro částečnou úhradu s hotovostním doplatkem. V případě neočekávaných událostí lze platnost poukazu prodloužit. Prosím dbejte na to, komu poukaz věnujete, zda má zájem o originální tetování..

Jaká pravidla je třeba dodržet před tetováním?

Vyvarovat se aspoň den před tetováním:
-pití alkoholu
-pití kávy
-požívání omamných látek
-požívání léků, které by mohly mít silné vedlejší účinky.
Všechny tyto látky mohou způsobit horší průběh tetování – narušená kůže více krvácí, protože je krev zředěná alkoholem nebo kávou – více se vyplavuje pigment a tetování se může špatně hojit. Proto buďte obezřetní i den předem.
Tetování v těhotenství není vhodné a nedoporučuji jej ani během období kojení. Všechny vlivy působící na těhotnou matku se přenášejí i na plod a prostřednictvím mateřského mléka mohou působit i na již narozené miminko. Případná infekce může způsobit vážné problémy.

Na vše ostatní, co zde není zodpovězeno se ptejte.